Potrzebujesz pomocy? Znajdziesz tutaj najczęściej zadawane pytania dotyczące zakupów na Polish Art NOW.


Jaki jest koszt wysyłki?

Na terenie Polski dostawa jest zawsze darmowa bez względu na wartość zamówienia. 

Koszt przesyłek zagranicznych naliczany jest automatycznie, w zależności od wybranego kraju dostawy.

Jakie są metody dostawy?

Metody dostawy różnią się w zależności od przedmiotu. Najpopularniejsze z nich to: poczta, kurier lub specjalny kurier dedykowany delikatnym przedmiotom. Po nadaniu przedmiotu otrzymasz wiadomość ze szczegółami wysyłki.

Jeżeli przedmioty z jednego zamówienia pochodzą od różnych artystów, to wówczas mogą być wysłane osobno, przez różnych przewoźników.

Jak długo muszę czekać na moje zamówienie?

Czas dostawy różni się dla każdego przedmiotu. Czas transportu zazwyczaj wynosi od kilku dni do ok. 3 tygodni, jeśli przedmiot jest wysyłany do innego kraju lub jest wykonywany za zamówienie. Ponadto, wysyłka dzieł sztuki wymaga dokładnego przygotowania i zabezpieczenia przesyłki, dlatego trwa dłużej niż w przypadku innych zakupów internetowych.

Przesyłki wysyłamy zawsze jako przesyłki monitorowane! Zależy nam na tym, by dotarły możliwie najszybciej i najbezpieczniej.

W sezonie przedświątecznym czas doręczenia paczki może ulec wydłużeniu.

Czy mogę sprawdzić status swojej wysyłki?

Po nadaniu przedmiotu, otrzymasz wiadomość ze szczegółami wysyłki. Znajdziesz w niej numer listu przewozowego, dane firmy, która realizuje transport i, w niektórych przypadkach, link do śledzenia przesyłki.

Jak mogę zapłacić za kupione przedmioty?

Akceptujemy płatności kartą Visa i Mastercard, e-przelewy, BLIK i Przelewy24. Płatności realizowane są przez bezpieczne i szyfrowane połączenie, przez pośredników płatności Klarna i Mollie.

Czy w cenę wliczony jest podatek VAT?

Ceny na Polish Art NOW są cenami brutto. W przypadku zakupu "na firmę" i wystawienia FV prosimy o niezwłoczny kontakt mailowy po dokonaniu zakupu pod adresem e-mail email@polishartnow.com, z uwzględnieniem czasu na odpowiedź zwrotną Serwisu do 3 dni roboczych. 

Czy kupione na Polish Art NOW dzieła sztuki można zwracać?

Jeżeli zakupione dzieło Cię nie satysfakcjonuje, możesz go zwrócić (na własny koszt) w ciągu 14 dni od daty jego zakupu. Gdy przedmiot wróci w niezmienionym stanie, to otrzymasz od nas zwrot kosztów przedmiotu. Zwrot zgłoś przez wypełnienie formularza -> pobierz i przesłanie go na adres e-mail email@polishartnow.comz uwzględnieniem czasu na odpowiedź zwrotną Serwisu do 3 dni roboczych. Data przesłania formularza i odesłania dzieła (na własny koszt) musi nastąpić do 14 dni od daty zakupu. Adres zwrotu: Paczkomat WAW581M, ul. Wandy 15, Warszawa 03-949, tel. +48512296506.

Dzieło sztuki okazało się uszkodzone lub niezgodny z opisem, czy mogę złożyć reklamację?

Tak. Konieczne jest sprawdzenie przedmiotu w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisanie protokołu szkody. Brak takiego dokumentu jest podstawą do odrzucenia reklamacji przez sprzedawcę. Reklamację możesz zgłosić wypełniając formularz zwrotu -> pobierz i przesłać go na adres e-mail email@polishartnow.comz uwzględnieniem czasu na odpowiedź zwrotną Serwisu do 3 dni roboczych. Data przesłania formularza i odesłania dzieła (na własny koszt) musi nastąpić do 14 dni od daty zakupu. Adres zwrotu: Paczkomat WAW581M, ul. Wandy 15, Warszawa 03-949, tel. +48512296506. 

Mam inne pytanie, potrzebuję pomocy!

Napisz do nas: email@polishartnow.com.